O nas

o-nas.jpg

DESIGN

MSM Design i SALOMONA

 

Nasi Klienci zostają otoczeni przez nas opieką na każdym etapie inwestycji.


Jako biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem najpierw tworzymy projekty architektury i wnętrz, według indywidualnych preferencji Klientów.

 

W centrum naszego zainteresowania jest zawsze Inwestor, przyszły użytkownik. To jego potrzeby i marzenia są głównym wyznacznikiem kierunków stylistycznych i funkcjonalnych.

Inspirując i wspierając organizujemy też cały proces realizacji. Następnie nadzorujemy prace budowlane, wykończeniowe, a także etap wyposażenia wnętrz. 

W oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenie i wiedzę stworzyliśmy autorską markę meblową SALOMONA. 

 

W ofercie SALOMONA znajdują się sofy, fotele, krzesła, stoły, komody czy regały. Meble powstają w Polsce, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Niebanalny i ponadczasowy design pozwala nam komponować różnorodne wnętrza, z pełną dowolnością tkanin, proporcji i wymiarów.

SALOMONA doceniona przez PAIH

(Polską Agencję Inwestycji i Handlu)

Zostaliśmy zaproszeni do prestiżowego grona 25 firm meblowych, reprezentujących Polskę na arenie międzynarodowej.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH jest organizatorem Active Export e-Program, mającego  na  celu zwiększenie zasięgu i dynamiki  eksportu  polskich  mebli  i  designu.

podziękowania2.jpg

Dr inż. arch. Maria Sipińska-Małaszyńska

 

Zdobywała doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie w Polsce i za granicą - w USA, Włoszech i Holandii.


Na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej uzyskała tytuł Magistra Inżyniera Architekta, a na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej obroniła tytuł Doktora Nauk Technicznych.


Jest ekspertem w dziedzinie psychologii architektury. Psychologia architektury jest prężnie rozwijającą się dziedziną, mającą zasadniczy wpływ na powstawanie kompozycji architektonicznych, zarówno w dziedzinie architektury wnętrz jak i architektury budynków.


Studiowała także we Włoszech, na Politechnice Mediolańskiej oraz w Holandii, na Akademii Architektury Wyższej Szkoły Sztuk w Tilburgu. Współprowadziła współpracę międzyuczelnianą z amerykańskim New Jersey Science and Technology University, New Jersey School of Architecture z ramienia Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.


Pierwsze lata praktyki w zawodzie architekta wnętrz odbyła w Nowym Jorku, w pracowni światowej sławy architekta, Richarda Meiera. Richard Meier objął również rolę promotora dyplomowej pracy magisterskiej Marii, która wygrała konkurs Prezydenta Miasta Poznania na najlepszą pracę magisterską.


Wiedzę oraz inspiracje czerpała także w trakcie praktyk w pracowniach włoskich oraz w Polsce, w rodzinnej Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich, jednej z bardziej prestiżowych pracowni w Polsce (sipinski.com.pl).


Posiada budowlane uprawnienia wykonawcze i projektowe, bez ograniczeń, nadawane przez Izbę Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów. 

Działalność w Fundacji Firma Rodzinna 

 

Nasza pracownia należy do prestiżowego grona fundacji Firma Rodzinna. Jako firma z dużym doświadczeniem eksperckim w dziedzinie budownictwa biurowo-przemysłowego prowadziliśmy serie wykładów o inwestycjach budowlanych w firmach rodzinnych w Polsce.